Warning: Table 'roncskut_kut2.roncskutatas_cache_page' doesn't exist query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM roncskutatas_cache_page WHERE cid = 'https://www.roncskutatas.com/node/4438' in /home/roncskut/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134


100mm K. 18 ágyú lőszeresláda

Üdv Tagtársak!

Ezt a ládát most szereztem. mérete: (49 x 33,5 x 18)
Régebbi budai lomizásból való, én vásárlás útján jutottam hozzá. Kicsit kipofoztam, az alig látható betűket nagyon gyenge fehér festékkel megerősitettem (vessetek meg érte, nem érdekel).
Rozsdás vasrészeket lekezeltem,újra lefestettem.
Ime egy link, hogy milyen lőszer volt benne:

http://wehrmachts.kisten.free.fr/10cm_k18_2.htm

Frankó háromszinű álcázófesték jól látható rajta.
Érdekelne, hogy van-e vkinek ilyenje, mert ami linket találtam azon a felirat a köv volt:

Kart.
s.10 cm K.18

Nekem meg ki van irva, hogy kartusche (e alig látszik),és alatta még vmi ami mintha en-re végződne. Szóval más a felirat... De miért? nem volt ez egyenfelirat?vki sejti mi lehet 2. sor felirata?
Vagy esetleg ebben nem a K.18 lőszere volt?

alul egyébként:
Heeres Munition
Gesamtgew. 16 kg.

üdv:unter

(Feltöltötte: König)

100mm K. 18 ágyú lőszeresláda Megosztás
0
Értékelésed: Nincs

Fatal error: Class 'DOMDocument' not found in /home/roncskut/public_html/themes/roncskutatas2_design/common_methods.php on line 359