43M mauser zár ház.
2011, június 1 - 10:58 | mauserm43
Van egy teljesen felesleges padláson talált 43M mauser zár házam. 80%os állapotban.Ha valakinek hiányzik vagy kiszeretné cserélni egy szebbre akkor irjon.Képeket küldök.Bármilyen csere érdekel magyar vonatkozásban.
A hozzászóláshoz regisztráció és belépés szükséges
Nem tokot akartál írni? (amelyben a zárdugattyú fut, az elsütőszerkezetet tartalmazza, s a társzekrény, valamint a hátsó agyat rögzítő közdarab részére van kimunkálva, és nem utolsó sorban a csövet befogadó menetet is ezen darabon leljük)
Ha nem, akkor elnézést.
szia. :-) ez ami nálam van az a zár alkatrész amin rajta van a zárkar is. Tehát a zárnak a háza. A zár legnagyobb alkatrésze.
Azt úgy hívják, hogy "fogantyúrész". Olyan nincs, hogy "zár ház". Valószínűleg a "zárfej" hiányzik róla.
Értettem, akkor fogantyúrész.:-) az öszes többi alkatrésze, beleértve a zárnak a fejét is hiányzik róla.